Witamy w gabinecie stomatologicznym KSIĘŻYCOWA


Informujemy, że w związku z poszerzeniem zakresu usług świadczonych w naszym gabinecie oraz ujednoliceniem nazwy gabinetu i jego lokalizacji, zmieniliśmy nazwę z Signum Stomatologia na Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny Księżycowa. Chcielibyśmy jednocześnie podkreślić, że standard oferowanych przez nas świadczeń medycznych pozostaje na najwyższym poziomie, przy użyciu najlepszej jakości sprzętu stomatologicznego.

Dowiedz się więcej

DOŚWIADCZENIE I PROFESJONALIZM


W trosce o bezpieczeństwo i komfort Pacjenta leczenie przeprowadzamy przy użyciu specjalistycznego, nowoczesnego sprzętu, a profesjonalne kursy i konferencje naukowe, których jesteśmy regularnymi uczestnikami pozwalają na wprowadzanie do Gabinetu najnowszych materiałów i technologii.

W trakcie wizyt staramy się przekazywać jak najwięcej wiedzy i uczyć Pacjentów dbać o zdrowie jamy ustnej.

MIŁA, PRZYJAZNA ATMOSFERA


Gwarantujemy pełen profesjonalizm oraz spokojną, odprężającą atmosferę z relaksującą muzyką w tle, pomagającą Państwu pozbyć się stresu, kojarzonego niejednokrotnie z zabiegami, jakie wykonuje dentysta. Zależy nam bowiem, aby nie powodować u Pacjenta obaw i dyskomfortu, lecz ułatwić mu poddawanie się leczeniu.

Posiadamy prywatny parking, na którym można zostawić swój samochód ( w tym celu prosimy podjechać do bramy wjazdowej i postępować zgodnie z instrukcją przedstawioną na tabliczce pod panelem klawiatury domofonu).

NASZE PRAKTYKI


Jedną z najważniejszych specjalności Gabinetu Stomatologicznego Księżycowa jest periodontologia, czyli dziedzina obejmująca diagnostykę i leczenie różnorodnych chorób dziąseł i przyzębia. Pierwszym objawem problemów z przyzębiem może być np. krwawienie podczas mycia zębów. Warto wtedy zgłosić się do specjalisty jak najwcześniej, aby zapobiec rozwojowi procesu chorobowego.

Więcej o usługach!

Zespół


Stomatolog

dr n. med. Małgorzata Bielińska
stomatolog (kierownik)

 

Doświadczenie

Lekarz dentysta z 15-letnim doświadczeniem zawodowym, specjalista periodontolog. Zajmuję się kompleksowym leczeniem stomatologicznym dorosłych i dzieci, ze szczególnym uwzględnieniem terapii chorób przyzębia i błon śluzowych.

Wykształcenie

Akademia Medyczna im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu ukończona z wyróżnieniem w 2005 roku. Specjalizacja z zakresu periodontologii zakończona w 2012 r. Państwowym Egzaminem Specjalizacyjnym. Tytuł doktora nauk medycznych uzyskany w 2018 r. po obronie rozprawy doktorskiej z zakresu implantologii.


Certyfikaty

Troska o pacjenta

Dobry kontakt z pacjentem, życzliwość, cierpliwość oraz empatia gwarantują miłą i fachową obsługę.

Zawsze na bieżąco

Profesjonalne kursy i konferencje naukowe, w których regularnie uczestniczymy pozwalają na wprowadzanie do Specjalistycznego Gabinetu Stomatologicznego Księżycowa najnowszych materiałów i technologii, zapewniając Pacjentom leczenie na najwyższym poziomie.

 
Dentysta

lek. dent. Paweł Dziedzic

Od 10 lat z powodzeniem wykonuje zabiegi implantacyjne i okołoimplantowe, umożliwiające w niejednokrotnie trudnych przypadkach wprowadzenie wszczepu dentystycznego. Doświadczenie zdobywał pracując w renomowanych klinikach oraz uczestnicząc w wielu krajowych i zagranicznych kursach i konferencjach o tematyce implantologicznej.

Asystentka

Małgorzata Hoffa - asystentka stomatologiczna

Czynnie asystuje przy zabiegach stomatologicznych. Jest pierwszą osobą, z którą macie Państwo kontakt, umawiając wizytę w Specjalistycznym Gabinecie Stomatologicznego Księżycowa. (do naszego Gabinetu Stomatologicznego). Z pieczołowitą starannością dba o utrzymanie higieny w gabinecie. W trosce o dobro naszych Pacjentów przypomina także Państwu o wyznaczonych terminach wizyt.

Zakres usług


Naszą dewizą jest profesjonalizm w podejściu do Pacjenta oraz komfort i zadowolenie naszych Pacjentów. W Specjalistycznym Gabinecie Stomatologicznym Księżycowa zapewniamy kompleksowe leczenie, a każdy Pacjent traktowany jest indywidualnie, co pozwala na optymalne zaplanowanie procesu terapeutycznego.

Periodontologia - leczenie chorób przyzębia

W celu leczenia chorób przyzębia oferujemy Państwu nowoczesne i skuteczne zabiegi. Jedną z najważniejszych specjalności Gabinetu Stomatologicznego Księżycowa stanowi bowiem periodontologia, czyli nauka skoncentrowana właśnie na dolegliwościach związanych z przyzębiem. Przyczyną tego rodzaju problemów może być np. nieprawidłowa higiena jamy ustnej, stres, palenie tytoniu, czy uwarunkowania genetyczne. Niekorzystne zmiany w przyzębiu nasilać się mogą np. w czasie ciąży. Warto zgłosić się na wizytę już przy zaobserwowaniu pierwszych objawów, takich jak zaczerwienienie, krwawienie, czy obrzęk dziąseł, ponieważ gdy progresja stanu zapalnego dziąseł (gingivitis) doprowadzi do rozwoju zapalenia przyzębia (periodontitis), zmiany mogą być już nieodwracalne.

Czytaj więcej

Skontaktuj się z nami!


Stomatologia Księżycowa
ul. Księżycowa 3/20
60-281 Poznań
Grunwald